ברוכים הבאים לאתר MIDRS מידע מקיף על אורטופדיה ורפואה

Our services

מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדיים – מי באמת צריך מדרסים אורטופדים

מי באמת צריך מדרסים אורטופדיים בגלל שכפות הרגלים של כל אחד בנויות בצורה שונה ונעל בעלת סוליה סטנדרטית לא מתאימה לכל אחד, לכן ברמת העיקרון כל אחד מאתנו זקוק למדרסים אורטופדיים שיקלו על העומס המופעל על כפות הרגליים ויתאימו למבנה האישי של כל אחד. אך המציאות מלמדת כי רק מי שסובל מכאבים או מאי נוחות יפנה אל מכון אורטופדי ויבקש להתאים לו מדרסים.

מדרסים אורטופדיים – למי זה מתאים?מי באמת צריך מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדים מתאימים לאנשים העוסקים בפעילות גופנית, לשחקני כדורגל, כדורסל, לאצנים ולכל מי שנמצא בתנועה או בהליכה במשך רוב שעות היום. המדרסים יקלו על העומס המופעל על כפות הרגלים בשעות הפעילות הרבה, ימנעו זעזועים וכאבים בכף הרגל.

ספורטאים המעוניינים לשפר את הביצועים ואת ההישגים הספורטיביים שלהם, ייעזרו במדרסים שיאפשרו להם לשמור על גמישות ועל יציבות שיביאו לשיפור ההישגים.

בעלי מקצועות הנדרשים לעמוד על הרגליים שעות רבות ביום כמו מורים, רופאים, אחיות שומרים ועוד ייעזרו במדרסים מיוחדים שיקלו עליהם את המאמץ הכרוך בעמידה במשך שעות רבות.

מי שנפצע וסובל משברים או כל מי שסובל מכאבים ברכיים יוכל להחלים במהירות רבה יותר ולמנוע פציעות חוזרות אם ייעזר במדרסים בהתאמה אישית.

חולי סוכרת הסובלים מפצעים בכף הרגל או מבעיות של היעדר תחושה, חולים הסובלים מבעיות ברכיים, או מיבלות בכף הרגל מדווחים כי המדרסים האורטופדיים הצליחו להקל עליהם להתמודד עם הבעיות הרפואיות ועם תופעות הלוואי שנוצרו בעקבות המחלות.

לאנשים הסובלים מדלקת בקרסול או בעקב כף הרגל, מדורבן בכף הרגל או מכאבים ואי נוחות בכפות הרגליים ולמי שמרגיש עייף ומותש בסיום יום עבודה, מדרסים אורטופדיים יעזרו לריפוי הדלקת, יקלו על הכאבים ויגרמו לאיכות חיים גבוהה הרבה יותר.

מדרסים אורטופדיים – איך תדעו אם גם אתם זקוקים להם?

אם יש לכם שינויים במהנה כף הרגל, אם הרגל שלכם שטוחה, פלטפוס, או אם קשת הרגל גבוהה מדי, המדרסים יעזרו לכם לשמר על הליכה נכונה ועל יציבות.

 מבנה הברכיים יכול ללמד על הצורך במדרסים. אם הברכיים שלם צמודות ונוטות פנימה, הם אינן מאוזנות. התאמת מדרסים עשויה להשפיע לטובה על האיזון.

אם יש לכם נפיחות בכף הרגל או שאתם סובלים מיבלות באופן קבוע, ייתכן והעומס על כף הרגל אינו מחולק בצורה מאוזנת, המדרס האורתופדי יפתור את הבעיה.

לכל אחד מומלץ לפנות אל מכון אורתופדי ולבדוק האם הוא זקוק למדרס אורתופדי. מדרס אורתופדי יכול לעשות את ההבדל בין איכות חיים לבין בעיות וכאבים מטרידים ומציקים.

צרו איתנו קשר

מלאו את פרטיכם ונצור עמכם קשר בהקדם

Call Us 050-7194699