ברוכים הבאים לאתר MIDRS מידע מקיף על אורטופדיה ורפואה

Our services

הסרת שיער בשעווה בבאר שבע

הסרת שיער בשעווה בבאר שבע – כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה בבאר שבע היא אחת הדרכים הזולות והיעילות ולהסרת שיער. לאחר מספר טיפולים של הסרה השיער בשעווה כמות השיער פוחתת באופן משמעותי והשיער הגדל הוא רך ועדין ובמקרים רבים הוא אינו נראה לעין. הסרת שיער בשעווה מתאימה גם לגברים וגם לנשים וקיימים סוגים שונים של  שעווה, כל אחד מהם מתאים להסרת שיער באזור אחר בגוף.

הסרת שיער בשעווה בבאר שבע – ארבעה דברים שחשוב לדעת הסרת שיער בשעווה בבאר שבע

הסרה בשעווה בבאר שבע מבוססת על שעוות שרף והיא מתאימה לכל מי שמעוניין להסיר את בסיס השערה מהשורש. הפעולה מתבצעת על ידי טבילה של סטיק מיוחד בשעווה קרה או חמה ומריחת החומר על האזור השעיר. בשלב השני מדביקים רצועת בד לחומר ומושכים את הרצועה כנגד הכיוון של צמיחה השיער. בשנים האחרונות אפשר לקנות רצועות בד מוכנות המייתרות את הצורך במריחת החומר.

הסרה מקצועית של השיער מחזיקה מעמד כשישה שבועות. תדירות הפעולה פוחתת לאחר מספר טיפולים של הסרת שיער.

למי שסובל מבעיות בעור ולוקח תרופות לטיפול בבעיות, לא מומלץ לבצע הסרת שיער בשעווה ללא התייעצות עם הרופא המטפל. במקרים נדירים הסרת שיער תוך כדי שימוש בתרופות לבעיות עור עלולה לגרום לצלקות חמורות בעור.

הסרת שיער בשעווה בבאר שבע מתאימה להורדת השיער מרוב חלקי הגוף להוציא הסרת שיער להורדת ריסים, שערות בתוך האוזן, בנחיריים, על הפטמות ובכל האזורים הרגישים כמו אזורים עם חתכים או צלקות טריות.

הסרת שיער בשעווה בבאר שבע – טיפים שיקלו על הטיפול

כדי למרב את תוצאות הטיפול מומלץ לבצע פילינג קל עשרים וארבע שעות לפני הטיפול. הפילינג הקל ימנע הצטברות של תאי עור מתים וימרב את הסיכוי של כל שערה להיתפס בחומר השעווה. חשוב לדעת כי אין לבצע פילינג לעור שלושה ימים לאחר הסרת שיער בשעווה.

לפני הטיפול הסירו מהעור שאריות של שומן וקרמים. קל יותר לבצע את הטיפול על עור יבש ונקי. השעות המומלצות להסרת שיער בשעווה הן שעות הבוקר מאחר ובשעות אלו העור נקי משומן ומזיעה. אם ניסתם לנקות את העור והוא עדיין שומני, אפשר למרוח שכבת טלק על העור.

אם סף הכאב שלכם נמוך, כדאי לכם לקחת כדור משכך כאבים כארבעים וחמש דקות לפני הטיפול. הכדור ירגיע את המקום וימנע גם דלקות וזיהומים. במקומות רגישים במיוחד, כמו למשל במפשעה, אפשר לבקש מהקוסמטיקאית למרוח משחת אלחוש נגד כאבים.

את השעווה יש למרוח לכיוון צמיחת השיער ואת רצועות הבד יש למשוך נגד כיוון צמיחת השיער. שימוש לא נכון בשעווה וברצועות הבד יקרע את השערה, אך לא יתלוש אותה מהשורש.

במקרים רבים לאחר הסרת השיער תיתכן אדמומית קלה שתימשך מספר ימים. אם את מתכננת הסרת שיער לפני אירוע, כדאי להקדים את הטיפול  בשבוע, לפחות, לפני האירוע. שטיפה במים קרים של האזור עשויה להרגיע את האזור ולהפחית את האדמומית בעור.

לנשים לא מומלץ לבצע הסרת שיער בשעווה בתקופת המחזור החודשי ושבוע לפני המחזור החודשי. בימים אלו העור הופך להיות עדין ורגיש, הטיפול עלול להכאיב ולגרום לתופעות לוואי.

אם הלכתם לים והעור שלכם אדום ומגורה, חכו עד אשר העור יירגע. טיפול בשעווה על עור מגורה ואדום עלול להכאיב ולגרום לנזקים לעור.

כדי למנוע גירוי בעור כדאי להימנע מלבישת בגדים צמודים מספר ימים לאחר הטיפול. כדי להרגיע את העור מומלץ למרוח חומרי חיטוי והרגעה כמו משחות אלוורה ועוד.

צרו איתנו קשר

מלאו את פרטיכם ונצור עמכם קשר בהקדם

Call Us 050-7194699