ברוכים הבאים לאתר MIDRS מידע מקיף על אורטופדיה ורפואה

מדרסים לפקח על איכות

מדרסים – איך לפקח על איכות המדרסים מדרסים עם איכות

חמישים אחוז מהאוכלוסייה נזקקים למדרסים, אבל רק מעטים מתוכם ידעו לבחור את המדרס המתאים. שוק המדרסים פרוץ, אין עליו פיקוח וכל שרלטן יכול לפתוח מכון אורתופדי ולהמליץ לכם על מדרסים מתאימים. אם גם אתם מבולבלים ואם גם לכם הציעו מדרסים שונים ברמת מחיר שונה, מאמר זה ישפר את ההבנה ואת היכולת שלכם לפקח על איכות המדרס ולבחור את המדרס המתאים לכם.

מדרסים – איך תדעו שהמדרס שבחרתם הוא מדרס מתאים ואיכותי?

הכלל הראשון הוא בחירת איש המקצוע. אם תבחרו איש מקצוע מיומן ומנוסה, סביר להניח כי המדרסים שהוא יציע לכם יהיו איכותיים ומתאימים.

כדי לבחור איש מקצוע מתאים כדאי לבקש המלצות מחברים שבחרו מדרס ומרוצים. תוכלו להיעזר גם ברשת האינטרנט, באתרים בפורומים הייעודיים העוסקים בנושא. לא כדאי להתפתות להמלצות של מזכירות רפואיות או רופאים, לעתים הם מקבלים אחוזים מהפניות.

רשתות גדולות מעסיקות פעמים רבות עובדים חסרי ניסיון ומיומנות. הם עובדים על שכר של בסיס ועמלות וכדי להגדיל את השכר שלהם, הם יעשו את הכול כדי למכור לכם מוצר, גם אם הוא לא מתאים לכם.

כאשר אתם קונים מדרס, אל תתביישו ותבקשו לראות את תבנית הגבס. לעתים מכוני אורתופדיה מציעים מדרסים מוכנים ומשווקים אותם כמדרס בהתאמה אישית. הצגת תבנית הגבס תקשה על המכון לרמות אתכם ואתם תקבלו מדרסים שנבנו בהתאמה אישית לתבנית הרגל שלכם.

המחיר הוא אחד הפרמטרים המלמד על איכות המדרס. מדרסים זולים במיוחד, נמוכים מארבע מאות שקלים בממוצע, הם בדרך כלל המדרסים הסטנדרטיים אשר עשויים מחומרי גלם פשוטים ולא יעילים. אך לא כדאי גם להתפתות למחירים גבוהים של אלפי שקלים, המחיר הגבוה אינו מעיד על איכות המוצר.


מדרסים – מי זקוק למדרסים?

מי זקוק למדרסיםלאנשים הסובלים מכאבי גב, מכאבי ברכיים, מכאבים בכף הרגל או באגן כדאי לפנות למכון אורתופדי מומלץ ולהזמין מדרסים בהתאמה אישית. לקוחות רבים שסבלו מכאבים תקופה ארוכה מדווחים על הקלה משמעותית בכאבים לאחר התאמת המדרס.

לאנשים בעלי בעיות במבנה כף הרגל כמו אלו הסובלים מפלטפוס, מעצמות בולטות, מחולשת רצועות בכף הרגל ועוד, בין אם הם חשים כאבים או לא, מומלץ להשתמש במדרסים.

לאנשים המקיימים אורח חיים המעמיס על כף הרגל כמו עובדי הוראה, אחיות בבתי חולים, רופאים ועוד אנשים הנאלצים לעמוד על הרגליים שעות ארוכות ביום.

חולי סוכרת הסובלים מפצעים בכף הרגל או מפגיעה בעצבי התחושה נעזרים במדרסים.

 כל מי שמרגיש חוסר נוחות בכף הרגל ועייפות רבה בסיום יום עבודה, התאמת מדרס עשויה להקל עליו באפן משמעותי.