ברוכים הבאים לאתר MIDRS מידע מקיף על אורטופדיה ורפואה

הלבנת שיניים בתל מונד

הלבנת שיניים בתל מונד – כל השיטות להלבנת שיניים הלבנת שיניים בתל מונד

הלבנת שיניים בתל מונד היא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. יש סוגים ושיטות שונות להלבנת שיניים, חלקן שיטות ביתיות וחלקן מתבצעות במרפאה. חשוב לדעת כי בכל שיטה שאתם בוחרים, הלבנת שיניים בבית או במרפאה, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים שצבר ניסיון רב בתחום. ד"ר חיים יאסוביץ מבצע שנים רבות טיפולי הלבנת שיניים בהצלחה, הוא הצליח לעזור ללקוחות רבים, הוא ישמח לעזור ולייעץ גם לכם.

הלבנת שיניים בתל מונד – הכול על השיטות הנפוצות

הבהרת שיניים באמצעות פסי הלבנה הנמכרים ברשתות השיווק זו אחת השיטות הנפוצות להלבנת שיניים. היתרון של השיטה הוא המחיר הזול של הערכה, יחסית למחיר הלבנת שיניים אצל הרופא. החיסרון, בחומרי ההלבנה יש אחוז נמוך בהרבה של חומר מלבין ולכן הלבנת השיניים בשיטה הזו לא תמיד תצליח ובמקרים רבים גם לא תחזיק מעמד תקופה ארוכה. לעתים ייתכנו תופעות לוואי כמו דלקות בחניכיים.

הלבנת שיניים תל מונד באמצעות סד משלבת הלבנת שיניים ביתית יחד עם הלבנת שיניים במרפאה. רופא השיניים מכין סד מיוחד לכל מטופל באופן אישי בהתאם למבנה השיניים, ומספק חומר מלבין אפקטיבי. בבית, לפני השינה, יכניס המטופל את חומרי ההלבנה שסיפק הרופא אל תוך הסד, ירכיב את הסד על השיניים ויישן אתו במשך כל הלילה. בשיטה זו אפשר לשלוט על רמת ההלבנה, ככל שתשתמשו בסד ימים רבים יותר, כל גוברים הסיכויים שהשיניים יהיו לבנות יותר.

שיטות להלבנת שינייםהלבנת שיניים מקצועית מתבצעת במרפאת השיניים של הרופא המטפל. זוהי הלבנה הנשית באמצעות לייזר או בטכנולוגיית לד. לפני הטיפול מורח הרופא חומר מגן על החניכיים כדי להגן עליהם מפני פגיעה אפשרית ולאחר מכן הוא מורח חומר הלבנה על השיניים. לאחר מריחת החומר, קרן הלייזר או מנורת הלד מקרינה על השן מספר דקות, מזרזת ומעמיקה את פעולת ההלבנה. מבין השיטות השונות של הלבנת שיניים בתל מונד, זוהי השיטה היקרה מכולם, אך גם האפקטיבית ביותר. את תוצאות ההלבנה אפשר לראות כבר בסיום הטיפול, אך לעתים יידרש מספר טיפולים נוסף.

מי לא מתאים להלבנת שיניים

עד גיל שבע עשרה לא מומלץ לעבור טיפולי הלבנת שיניים. מוך השן הנמצא בשלבי ההתפתחות עלול להיפגע כתוצאה מחומרי ההלבנה.

אנשים בעלי אלרגיות ורגישות למי חמצן ולחומרים נוספים המצויים בחומרי ההלבנה לא יתאימו לטיפול.

הלבנת שיניים לא מתאימה לנשים מניקות, לנשים בהיריון או לאנשים בעלי שיניים עם שכבת אמייל מצומצמת.